جدایی یک مدافع استقلال قطعی شد

تاریخ خبر/ شنبه, 16تیر , 1403

در شرایطی که هنوز تکلیف تمدید قرارداد صالح حردانی با آبی ها مشخص نشده است، مدیران باشگاه به سراغ مهدی تیکدری رفته اند و این بازیکن ظهر امروز نیز با حضور در ساختمان باشگاه استقلال، مذاکرات مثبتی با آنها داشت و به نظر می رسد که باید شاهد حضور این بازیکن در جمع شاگردان نکونام باشیم.

در صورتی که تیکدری راهی استقلال شود، آبی ها با ترافیک شدیدی در سمت راست خط دفاعی خود روبرو خواهند شد. در حال حاضر، میلاد فخرالدینی و سامان تورانیان داشته های استقلال در آن پست هستند و اگر قرارداد صالح حردانی نیز تمدید شود، مدافعان راست تیم نکونام به عدد چهار می رسد.

استقلال فصل قبل با حضور سه مدافع راست در مسابقات به میدان رفت و حالا چنانچه تیکدری جذب شود، بدون شک شاهد حداقل یک جدایی در این پست خواهیم بود که در حال حاضر، احتمال اینکه قرعه به نام فخرالدینی بیفتد، بیشتر از سایر بازیکنان است.

لازم به ذکر است که مذاکرات استقلال برای تمدید قرارداد صالح حردانی همچنان ادامه دارد و جواد نکونام از مدیران باشگاه درخواست کرده که این بازیکن حتما در تیم حفظ شود چرا که نقش اصلی در برنامه های کادرفنی برای فصل بعد را ایفا می کند.

.
منبع:
خبر فوری | https://www.khabarfoori.com

error: Alert: Content selection is disabled!!