رئیس جمهوری منتخب: من در این انتخابات وعده دروغ ندادم/ اگر هدایت های مقام معظم رهبری نبود، فکر نکنم اسم من به این راحتی از صندوق‌ها در می‌آمد/ ویدئو

تاریخ خبر/ شنبه, 16تیر , 1403

مسعود پزشکیان رئیس جمهوری منتخب در مراسم تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی، تاکید کرد: در این انتخابات وعده دروغ ندادم؛ حرفی نزدم که فردا نتوانم به آن عمل کنم و بعدا معلوم شود دروغ بوده است.

او ادامه داد: عمری است که پشت تریبون وعده می‌دهیم و بعدا اصلا عمل نمی‌کنیم؛ این مشکلی است که ما داریم.

پزشکیان همچنین گفت: از رهبری تشکر می‌کنم که اگر هدایت های ایشان نبود، فکر نکنم اسم من به این راحتی از صندوق‌ها در می‌آمد.

او در ادامه افزود: یک عده به امام حسین وعده دادند که بیاید ولی وقتی رفت به وعده خود عمل نکردند و ایشان را تنها گذاشتند و این باعق خلق عاشورا شد.

رئیس جمهوری منتخب خطاب به مردم گفت: ملت آگاه و عزیز ایران؛ پیروزی‌تان مبارک باد. کار را تمام کردید و گامی بلند در مرحله دوم انتخابات برداشتید. فرصتی برای ایران آفریدید و فضای نشاط را به فضای ناراحتی و دلمردگی جامعه بازگرداندید. در خلق این رای معنادار به اصلاح، همه شمایی که به من یا به نامزد رقیب رای دادید یا رای ندادید، سهیم هستید. آزمون بزرگی پیش روی ماست؛ آزمون چالش‌ها و نگرانی‌های مردم برای داشتن زندگی بهتر.

.
منبع:
خبر فوری | https://www.khabarfoori.com

error: Alert: Content selection is disabled!!