آخرین اخبار

لغو یکباره برنامه ستاد پزشکیان در ورزشگاه حیدرنیا/ مردم در خیابان‌های اطراف پراکنده شدند/‌فرمانداری مجوز می‌دهد، وزارت کشور مجوز را لغو می‌کند؟/ ویدئو

تاریخ خبر/ چهارشنبه, 6تیر , 1403

در پی لغو دیرهنگام این مجوز جمع زیادی از طرفداران وی که برای شرکت در این مراسم راهی خیابان حافظ شده بودند با حضور نیروهای امنیتی از ورود به ورزشگاه منع شده و در خیابان های اطراف، مجموعه تالار وحدت و خیابان نوفل لوشاتو پراکنده شدند.

علی تاجرنیا، رئیس ستاد تهران ستاد انتخاباتی پزشکیان هم لغو شدن همایش چهارشنبه شب در ورزشگاه حیدرنیا تایید کرد و گفت: هماهنگی‌های اولیه برای این همایش انجام شده بود و ما درخواست مجوز داده بودیم، بعدا از طرف فرمانداری تماس گرفتند و گفتند که نامه بدهیم و تعهد کنیم که امنیت و نظم آن را تامین می‌کنیم؛ این تعهد هم داده شد.

وی گفت: تعهد کردیم که شعار ساختارشکنانه از تریبون داده نخواهد شد و اساسا ستاد دکتر پزشکیان هیچ وقت کارهای ساختارشکنانه نکرده که حالا بخواهد بکند.

تاجرنیا با این حال گفت: ولی متاسفانه به استناد یک مصوبه‌ی شورای عالی امنیت ملی، گفته شده که در فضاهای باز مجوز نمی‌دهیم در حالی که محوطه‌ی ورزشگاه حیدرنیا محصور است و ما تمهیدات لازم را دیده بودیم ولی در نهایت برنامه لغو شد.

‌فرمانداری مجوز می‌دهد، وزارت کشور مجوز را لغو می‌کند؟

حمیده زرآبادی سخنگوی ستاد پزشکیان نوشت:

به استناد کدام قانونی تجمع انتخاباتی حامیان دکتر پزشکیان در ورزشگاه شهیدحیدرنیای تهران لغو شده است؟
‌فرمانداری مجوز می‌دهد، وزارت کشور مجوز را لغو می‌کند؟!

‌فرمانداری مجوز می‌دهد، وزارت کشور مجوز را لغو می‌کند؟!

.
منبع:
خبر فوری | https://www.khabarfoori.com

این موارد را هم مشاهده نمائید ...

error: Alert: Content selection is disabled!!