قالیباف تلویحا نقش خود در عدم احیای برجام را پذیرفت

تاریخ خبر/ یکشنبه, 3تیر , 1403

وی با بیان اینکه ‌‌آقای روحانی! می گفتید اگر پروتکل الحاقی را لغو کنیم جنگ می شود؛ لغو کردیم آیا جنگ شد؟ ‌غنی سازی را 20درصد کردیم آیا جنگ شد؟ غنی‌سازی را 60 درصد کردیم جنگ شد؟ ‌این کارها باعث شد آنها بپذیرند و وارد گفتگو با ما شوند، اضافه کرد: کل دنیا متحیر «وعده صادق» شده؛ اما می‌بینیم در پارکینگ خودروسازان 4000 خودرو پارک شده می‌گوییم چرا؟ می‌گویند سوکت یا فلان قطعه هنوز نیامده!

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه ما موفقیت‌ عملیات وعده صادق و پیشرفت‌های دفاعی و موشکی را در شرایط تحریم و با همین امکانات رقم زدیم و این ظرفیت را رقم زدیم، گفت: ما در یک گریبکس ساده و کیفیت خودرو دچار مشکل هستیم. این نتوانستن نیست این مدیریت در صنعت و تحول است؛ وقتی این ظرفیت در کشور وجود دارد ولی مدیریت و توان و دغدغه وجود ندارد حتی اگر برنامه خوب هم بنویسیم فایده ای ندارد.

وی با بیان اینکه  باید به سمت خنثی سازی تحریم‌ها برویم گفت: 3.5 برابر از حوزه یارانه های نقدی که می‌دهیم امروز فقط در حوزه انرژی اتلاف می کنیم می توانیم آن را احیا کنیم که حدود 1260 هزار میلیارد تومان است، گفت: مردم باید جور بی‌عرضگی ما را تحمل کنند بعد با پررویی بهانه بیاوریم که نگذاشتند کار کنیم؟‌

.
منبع:
خبر فوری | https://www.khabarfoori.com

error: Alert: Content selection is disabled!!