آخرین اخبار

مرد شیطان صفت دختران را از شهرهای دیگر به تهران فراری می داد/ وعده هایش فقط برای هوسرانی بود

تاریخ خبر/ چهارشنبه, 9خرداد , 1403

چندی قبل مردی پای در یکی از دادسراهای غرب تهران گذاشت و هنگامی که مقابل بازپرس قرار گرفت، گفت: ساکن یکی از شهرهای مرکزی ایران هستم، دختر جوانم به‌ بهانه خرید از خانه خارج شد اما دیگر بازنگشت؛ در ادامه متوجه شدم که او با مرد خلافکاری ارتباط داشته و پس از اینکه اغفال شده برای ازدواج به تهران فرار کرده است.

پس از ثبت شکایت و تشکیل پرونده در دادسرا، تیمی از مأموران پلیس وارد عمل شدند و با اقدامات گسترده اطلاعاتی متوجه شدند دختر جوان پس از اینکه با اتوبوس خود را به ترمینال رسانده است، مرد میانسالی به‌دنبالش آمده است و با یکدیگر به مکان نامشخصی رفتند.

تیم پلیسی در گام بعدی، با بازبینی  دوربین‌های مداربسته  ترمینال و اقدامات اطلاعاتی هویت مرد را شناسایی کردند و متوجه شدند که او دارای سوابق متعدد کیفری است که همین سرنخ کافی بود تا متهم در یک‌قدمی بازداشت قرار بگیرد.

مأموران در این شاخه از تحقیقات سراغ اقدامات فنی و مخابراتی رفتند و مخفیگاه آن مرد را در جنوب تهران شناسایی و پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضایی متهم را در یک عملیات ضربتی  دستگیر  کردند.

متهم خیلی زود هدف تحقیق قرار گرفت و در جریان بازجویی‌ها صراحتاً به جرم خود مبنی بر اغفال دختر جوان در فضای مجازی به‌قصد سوءاستفاده با شگرد وعده‌های دروغین ازدواج در تهران اعتراف کرد و 5 دختر جوان دیگر که همگی از شهرهای مختلف کشور هدف اغفال قرار گرفته بودند شناسایی شدند و از مرد  شیطان‌صفت  شکایت کردند.

با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهم برای کشف جرائم دیگر و شناسایی سایر شکات در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت.

.
منبع:
خبر فوری | https://www.khabarfoori.com

error: Alert: Content selection is disabled!!