آخرین اخبار

دعوای دنیرو و ترامپ به خیابان‌های نیویورک کشید/ شما مشتی اوباش هستید/ ویدئو

تاریخ خبر/ چهارشنبه, 9خرداد , 1403

شاید مهمترین چهره‌ای که این روزها در حال مقابله فعال با دونالد ترامپ است رابرت دنیرو بازیگر شهیر آمریکایی باشد. دنیرو روز سه‌شنبه در یک نشست مطبوعاتی که توسط کمپین بایدن و هریس برگزار شد، شرکت کرد و با حضور در مقابل دادگاه ترامپ او و طرفدارانش را گانگستر و اوباش خواند و هشدار داد که در صورت بردن انتخابات توسط ترامپ او هرگز دوباره مقام ریاست جمهوری را از دست نخواهد داد و به یک دیکتاتور و رئیس جمهور مادام العمر بدل خواهد شد.

پیش و بعد و در هنگام سخنرانی دنیرو طرفداران ترامپ با الفاظ بسیار رکیک او را همراهی کردند و درگیری لفظی بسیار شدیدی هم بین دنیرو و آن‌ها رخ داد.

دعوای دنیرو و ترامپ به خیابان‌های نیویورک کشید/ شما مشتی اوباش هستید/ ویدئودعوای رابرت دنیرو و دونالد ترامپ که هر ۲ از اهالی بسیار مشهور نیویورک هستند در دوره ریاست جمهوری ترامپ آغاز شد و حالا در آستانه انتخابات اوج گرفته است.

ترامپ در واکنش به سخنرانی رابرت دنیرو در مقابل دادگاه گفت: «نمی‌دانستم که رابرت دنیرو روانی و سابقاً بازیگر هم از نظر ذهنی و هم جسمی چقدر کوچک است. دنیرو که از یک مورد لاعلاج «سندرم جنون ترامپ» رنج می‌برد، اختلالی که در جامعه پزشکی به آن تی‌دی‌اس می‌گویند، امروز در مقابل دادگاه، با قدرتی بسیار بزرگ‌تر از چپ رادیکال برخورد کرد»
دعوای دنیرو و ترامپ به خیابان‌های نیویورک کشید/ شما مشتی اوباش هستید/ ویدئو

 

.
منبع:
خبر فوری | https://www.khabarfoori.com

error: Alert: Content selection is disabled!!