ایجاد بستر کمک‌های نوآورانه کنشگران و صاحبان کسب و کارهای ایرانی به مردم فلسطین / شناسایی 16 مرکز نوآوری در نوارغزه

تاریخ خبر/ شنبه, 22اردیبهشت , 1403

با همکاری مرکز نوآوری و خانه خلاق مجلس شورای اسلامی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،۱6 مرکز نوآوری در نوارغزه شناسایی شدند این در حالی است که  بستر تعامل اکوسیستم نوآوری ایران با فلسطین فراهم شده است.

بنا بر این گزارش روح‌الله دهقانی فیروزآبادی، مدیر اجرایی و معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور در حاشیه بازدید از نمایشگاه اینوتکس 2024 و غرفه خانه خلاقه مجلس شورای اسلامی بر ایجاد فضای تعامل اکوسیستم نوآوری ایران و فلسطین با همکاری مرکز نوآوری قوه مقننه و معاونت علمی ریاست جمهوری تاکید کرد.

E_UBxSMXoAQshrK

دهقانی فیروزآبادی پس از بازدید از غرفه مرکز نوآوری و خانه خلاق مجلس شورای اسلامی ضمن استقبال از این ابتکار اعلام کرد: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از راه حل‌های نوآورانه جهت کمک به غزه و بازسازی آن حمایت خواهد کرد.

همچنین مقرر شد، سازوکارهای اجرایی ایجاد بستر کمک‌های نوآورانه کنشگران و صاحبان کسب و کارهای ایرانی به مردم فلسطین توسط مرکز نوآوری مجلس در حضور محمد جواد صدری مهر دستیار معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس‌جمهور در توسعه زیرساخت‌های فناوری و نوآوری تدوین و به زودی عملیاتی شود.

بلابلابلال

گفتنی است با پیگیری مرکز نوآوری مجلس شورای اسلامی، ۱6 مرکز نوآوری در نوارغزه شناسایی شده اند که در شرایط سخت اقتصادی و انسانی مشغول نوآوری برای حل چالش‌ها و مسائل مردم فلسطین هستند.

عباس احمد وزیری

.
منبع:
خبر فوری | https://www.khabarfoori.com

error: Alert: Content selection is disabled!!