بازدید مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران از غرفه شرکت لوله سازی اهواز

تاریخ خبر/ جمعه, 21اردیبهشت , 1403

در دومین روز از بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران ، مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران به اتفاق هیأت همراه  ضمن  بازدید از غرفه شرکت لوله سازی اهواز  با  مدیرعامل شرکت  لوله سازی اهواز گفتگو  و بر توسعه همکاری ها تاکید کرد.

photo_2024-05-10_18-56-01

مهندس دانیاری مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز  در گفتگو با مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران تاکید کرد: با شناسایی نیازهای مجموعه های نفت و گاز، ضمن افزایش ظرفیت های تولید به دنبال خلق   محصولات جدید با هدف رفع این نیازها هستیم.

در ادامه دکتر نوشادی  با تاکید بر همکاری های مشترک فیمابین دو شرکت و ظرفیت های شرکت لوله سازی اهواز بیان کرد: مجموعه صنعتی و تولیدی شرکت لوله سازی اهواز  به عنوان بزرگترین تولیدکننده  انواع  لوله های فولادی انتقال نفت و گاز در خاورمیانه، روحیه خودباوری و امید آفرینی  را در کشور تزریق کرده است.

photo_2024-05-10_18-55-24

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت افزود: همکاری و مشارکت با شرکت لوله سازی اهواز  در اجرای پروژه های ملی در راستای هم‌افزایی و حمایت از تولید داخلی که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده  ، برای مجموعه مهندسی نفت و گاز ایران  حائز اهمیت  است.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران ادامه داد: در کنار بازار داخل، باید بازارهای خارجی نیز مورد توجه قرار گیرند و نباید مجموعه های صنعتی ما از رقابت های بین المللی دور باشند چرا که می توانند با تحریم های ظالمانه استکبار جهانی  مقابله کنند.

photo_2024-05-10_18-54-52

نوشادی گفت: کسانی در بازار موفق هستند که نیاز مشتریان را شناسایی و در صدد رفع آن برآیند و بر اساس نیازها تولید کنند.

وی عنوان کرد: شرکت لوله سازی اهواز از افتخارات ما در حوزه صنعت نفت و گاز است  و همه باید قدر خدمت در این نظام مقدس جمهوری اسلامی را بدانیم.

photo_2024-05-10_18-52-33

photo_2024-05-10_18-54-40

 

.
منبع:
خبر فوری | https://www.khabarfoori.com

error: Alert: Content selection is disabled!!