دختر زیباترین خانم بازیگر جهان در دام منحرفان جنسی!/ نوه جذاب آمیتا باچان در دام پدوفیل ها/ عکس

تاریخ خبر/ شنبه, 15اردیبهشت , 1403

به گزارش هندوستان تایمز،  آرادیا باچان  دختر دو ستاره مطرح سینمای هند «  آیشواریا رای  » و «آبیشک باچان» پس از شرکت در جشن «آمبانی‌ها» اکنون تبدیل به قربانی جدیدی برای منحرف‌های جنسی «پدوفیل‌ها» در اینترنت شده است، بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی در اینستاگرام، یوتیوب، ایکس و ردیت با انتشار تصاویر یا کامنت‌هایی شرم آور برای نوه ۱۲ ساله آمیتاب باچان، باعث آزردگی و خشم خانواده باچان و طرفداران آن‌ها شدند.

ماه گذشته، آرادایا برای اولین بار بدون مدل موی چتری در جشن آمبانی‌ها شرکت کرد که ظاهر متفاوت و زیبای او بازتاب گسترده‌ای را به همراه داشت، برخلاف دیگر افراد مشهور حاضر در این مراسم، آیشواریا و آبیشک برای محافظت از دخترشان در برابر طعنه‌های جنسی پاپاراتزی‌ها ترجیح دادند در مراسم فرش قرمز شرکت نکنند. علیرغم تمام سختگیری‌های خانواده باچان و رای، آنها همچنان در حفظ آرامش و امنیت دختراش در برابر تهدیدها ناموفق بودند.

آرادیا در سال‌های گذشته نیز همواره مورد حمله کاربران اینترنت بوده است، او سال گذشته با حمایت مادرش در دادگاه بمبئی شکایتی رسمی از رسانه‌ها و چنل‌های یوتیوبی که ظاهر او را به دلیل نشان ندادن پیشانی‌اش به سخره گرفته بودند و یا منجر به ساخت شایعاتی دروغین درباره بیماری‌ و.. شده بودند ثبت کرد.

آبیشک باچان نیز در مصاحبه‌ای که اخیر با «تایمز هندوستان» داشت اظهار کرد که امنیت آیشواریا و آرادیا بزرگترین دغدغه و هدف اوست.

دختر آیشواریا رای

دختر آیشواریا رای

دختر آیشواریا رای

دختر آیشواریا رای

دختر آیشواریا رای

دختر آیشواریا رای

دختر آیشواریا رای

دختر آیشواریا رای

دختر آیشواریا رای

آیشواریا رای

بیوگرافی آیشواریا رای

آیشواریا رای در منگالور در جنوب هند، در ایالت کارناتاکا به دنیا آمد. پدر او مهندس دریانوردی و مادرش نویسنده بود. نیاکان او از مردم بونت بنگلور بودند. خانواده او پیش از تولدش به بمبئی مهاجرت کردند. زبان مادری آیشواریا رای تولو (از خانواده زبان‌های دراویدی)است ولی او به زبان‌های هندی، انگلیسی، کانارا، ماراتی و تامیل نیز مسلط است. آیشواریا مدتی هم در رشته معماری تحصیل کرده است.

نامزدی نا فرجام و پر دردسرش با دو ستاره بالیوود یعنی سلمان خان و و ویوک اوبروی و جنجالی که سر همین مسئله آفرید می توانست موید این نکته باشد که او هنوز هم چون دوران کوردکی ، پسر ها را زیر یوغ خود قرار می دهد و افسارشان را به دست می گیرد.

سرانجام آیشواریا رای با آبیشک باچان، هنرپیشه هندی ازدواج کرده و عروس هنرپیشه مشهور، آمیتاب باچان است.. در ۱۶ نوامبر سال ۲۰۱۱ میلادی آیشواریا رای فرزند دختری را به دنیا آورد. که نام او را آرادیا باچان انتخاب کردند.

آیشواریا رای و آبشیک باچان

 

.
منبع:
خبر فوری | https://www.khabarfoori.com

error: Alert: Content selection is disabled!!