آتیلا حجازی: تیم استقلال اکنون نیاز به آرامش و تمرکز دارد

تاریخ خبر/ جمعه, 14اردیبهشت , 1403

آتیلا حجازی در حاشیه تمرین امروز (جمعه) این تیم اظهار کرد: تشکر ویژه از هواداران بسیار خوب استقلال دارم. این تشکر به خاطر حضور امروزشان نیست بلکه به خاطر حضور و حمایت همه جانبه آنها از ابتدای فصل است. امیدواریم که در پایان فصل به آن جایگاهی که دلخواه عزیزان است دست پیدا کنیم.

او درباره قبول سمت سرپرستی استقلال هم گفت: نمی‌توانم بگویم از قبل صحبت کرده بودیم اما از قبل زمزمه‌هایی مبنی بر آمدن من بود و  در نهایت تماس گرفته شد. من در ایران حضور نداشتم اما بلافاصله برای حضور در تیم محبوب دوران بچگی‌ام و تیم پدرم بی‌درنگ آمدم چون دوست داشتم خدمتی هر چند کوچک به این باشگاه بکنم و خیلی خوشحالم که اینجا حضور دارم.

سرپرست تیم فوتبال  استقلال درباره اینکه تغییر کادر مدیریتی آبی‌پوشان را چطور ارزیابی می‌کند؟ افزود: اصلاً نمی‌خواهم درباره گذشته صحبت کنم. دید ما رو به آینده است. تمام کسانی که برای استقلال زحمت کشیدند و تلاش کردند جا دارد از آنها تشکر شود اما الان فقط نیاز به آرامش داریم. نیاز به تمرکز داریم چون وضعیت حساسی است. امیدوارم که بچه‌ها با تمرکز بالا بتوانند ادامه بازی‌ها را با موفقیت پشت سر بگذارند.

حجازی درباره اینکه آخرین بازی استقلال مقابل پیکان قرار است در ورزشگاه دستگردی برگزار شود که شرایط حضور هواداران را ندارد بیان کرد: فوتبال با تماشاگر زیباست. اینکه یک بازی تماشاگر بیاید و یک بازی دیگر نیاید درست نیست. حساس‌ترین دیدار ما آخرین بازی است. حتی اگر میزبان هم نباشیم باید از حداقل حضور تماشاگران برخودار باشیم. امیدوارم تمهیداتی اندیشیده شود که این اتفاق بیفتد. فردا جلساتی داریم تا راهکاری برای این قضیه پیدا شود.

او درباره احتمال برگزاری بازی با پیکان در قزوین خاطرنشان کرد: بعید می‌دانم چنین اتفاقی بیفتد.

سرپرست استقلال درباره شرایط مالی باشگاه استقلال و اینکه آیا اکنون بازیکنان در آرامش به سر می‌برند؟ افزود : با آنها صحبت کردیم. قول دادیم اتفاقات خوبی خواهد افتاد. تمرکزشان باید در مستطیل سبز باشد و کارهای مدیریتی را مدیریت باشگاه انجام می‌دهد. امیدوارم زمینه‌ای فراهم شود که این باشگاه هیچ مشکلی در زمینه مالی نداشته باشد.

حجازی درباره تشویق خود از سوی هواداران استقلال ادامه داد: نمی‌دانم چگونه از آنها تشکر کنم. از روز گذشته که کامنت‌ها را نگاه می‌کردم از این همه حمایت لذت بردم. امیدوارم از تیم استقلال حمایت شود. همانگونه که از ابتدای فصل این هواداران با هرگونه کمبودی بزرگ‌ترین پشتوانه ما بودند و الان هم به حضورشان نیاز داریم.

او درباره اینکه چند سال قبل هم در کادر فنی استقلال حضور داشت بیان کرد: در سال ۹۰ به عنوان مربی اینجا فعالیت داشتم. فوتبال پیشرفت می‌کند و الان هم پیشرفت‌هایی دیده می‌شود اما برای تیمی که ادعای قهرمانی آسیا را دارد خیلی بیش از این می‌خواهیم. این با حضور هولدینگ خلیج فارس و شخص احمد شهریاری صد درصد شدنی است.

حجازی درباره تغییر نام استقلال عنوان کرد: نمی‌گویم در هیچ جای دنیا چنین اتفاقی نمی‌افتد. مثلا باشگاه آلانیا اسپور ترکیه یک بار به شرکت هواپیمایی واگذار شد که اسم آن شرکت را پیشوند یا پسوندش گذاشتند. یک بار دیگر هم زیر نظر شرکت نفتی قرار گرفت و چنین اتفاقی افتاد اما در ایران خیلی این کار مرسوم نیست و امیدوارم همین نام قدیمی استقلال برای باشگاه بماند.

سرپرست استقلال درباره شرایط کمپ زنده یاد حجازی افزود: نقایصی وجود دارد. صبح زود به کمپ آمدم و صحبت کردیم. می‌خواهیم کارهای زیربنایی برای این باشگاه انجام دهیم نه اینکه فقط یک قسمت را درست کنیم. از همین ابتدا پیگیر امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری هستیم تا فصل آینده شاهد یک مجموعه بهتر باشیم.

او درباره حضور بانوان در تمرین آبی‌پوشان که همزمان با اتفاقاتی بود که در بازی پرسپولیس و سپاهان علیه بانوان افتاد گفت: جز اینکه تاسف خوردم که آن صحنه را دیدم چیزی نمی‌توانم بگویم. ای کاش در فرهنگ ما جا بیفتد که حقوق برابری میان دو قشر وجود دارد. ضمن احترام زیادی که به خانم‌ها قائل هستیم، ما آقایان به لحاظ جنبه اخلاقی باید حواسمان بیشتر جمع باشد. امیدوارم امکان حضور بانوان بیشتر در ورزشگاه‌ها فراهم شود کما اینکه حضور هر دو قشر باعث پیشرفت ما خواهد شد.

.
منبع:
خبر فوری | https://www.khabarfoori.com

error: Alert: Content selection is disabled!!