کار «تن‌هاخ» زمانی تمام شد که با رونالدو درافتاد

تاریخ خبر/ چهارشنبه, 12اردیبهشت , 1403

وسلی اسنایدر ستاره پیشین فوتبال اصرار دارد که سرمربی منچستر یونایتد پس از فصل فاجعه بار فصل ۲۰۲۳ – ۲۰۲۲ می‌داند که باید برود. 

وسلی اسنایدر می‌گوید اریک تن‌هاخ در رختکن منچستر یونایتد وقتی مرتکب اشتباه به چالش کشیدن کریستیانو رونالدو شد، احترامش را از دست داد.

رونالدو فوق‌ستاره پرتغالی در پاییز ۲۰۲۲ هنگام انجام مصاحبه‌ای انفجاری با پیر مورگان که در آن چهره‌های برجسته گذشته و حال یونایتد را مورد هدف قرار داد، جنجال بسیار بزرگی به وجود آورد. شیاطین سرخ احساس کردند که توسط برنده پنج توپ طلا به گوشه رینگ برده شدند و در نهایت تصمیم گرفتند قرارداد او را فسخ کنند.

تن‌هاخ نقش مهمی را در آن حماسه ایفا کرد، زیرا رونالدو را کنار گذاشت و ارزش او را برای موفقیت تیمی زیر سؤال برد. سرمربی هلندی از زمانی که این بازیکن بزرگ تمام دوران‌ها را به سمت در خروج اولد ترافورد هدایت کرد، مدام برای متقاعد کردن دیگران در مورد توانایی‌هایش تلاش کرده است.

اکنون این سؤال مطرح می‌شود که آیا تن هاخ همچنان در فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ سرمربی یونایتد خواهد بود؟ با اسنایدر، ستاره سابق آژاکس و رئال‌مادرید و اینتر صحبت کردیم. او به ورونیکا در مورد هموطن هلندی خود و اینکه از کجا شروع این پایان برای او در انگلیس رقم خورد گفت: «این اتفاقی است که قبلاً رخ داده و بحث امروز نیست. یک اشتباه در رقابت با رونالدو. او در آنجا احترام همه را از دست داد. او فکر می‌کرد که این کار برعکس خواهد شد، اما البته که نتیجه عکس داد. آن بچه‌ها در رختکن فکر کردند: این مرد دیوانه است؟»

اسنایدر در مورد صحبت‌هایی مبنی بر اخراج سرمربی که اکنون در مورد تن هاخ بالا گرفته است، مخصوصاً بعد از اینکه مشخص شد یونایتد قرار است به جمع چهار تیم برتر و صعود به لیگ قهرمانان اروپا نرسد، اضافه کرد: «البته او از قبل می‌داند که باید برود، اما خودش نباید برود. اگر من جای او بودم، آنجا راحت می‌نشستم تا زمانی که اخراجم کنند.»

تن هاخ در فصل گذشته با لذت بردن از افتخار کسب جام کارابائو، انتظار شش ساله یونایتد را به پایان رساند و آنها را به فینال‌های جام حذفی رساند. او یک بار دیگر در این فصل این کار را انجام داده. جایی که آنها یک بار دیگر باید به مصاف منچستر سیتی بروند. رونالدو در همین حال، اکنون با النصر در عربستان سعودی است و در ۳۹ سالگی با ۴۲ گل در ۴۴ بازی هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت خود نشان نمی‌دهد.

.
منبع:
خبر فوری | https://www.khabarfoori.com

error: Alert: Content selection is disabled!!